Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

Pracownia Projektowa Descad

5/5 - (5 votes)

O nas

DESCAD, to autorska pracownia projektowa z Gdańska  zajmująca się projektowaniem w szerokim zakresie form użytkowych , mebli i wnętrz w technologii 2D/3D z profesjonalnym renderingiem obrazu. Tworzymy projekty od 2012 roku, specjalizując się w projektowaniu wnętrz i mebli kuchennych. Realizujemy projekty dla odbiorców indywidualnych, a także firm i developerów, tworząc kolekcje wyrobów, prezentacje mieszkań, oraz innych wyrobów wdrażanych do produkcji i sprzedaży.
Nasza oferta obejmuje:

  • Aranżacja wnętrz domów
  • Projektowanie mebli
  • Projekty zabudowy, szafy wnękowe
  • Dobór materiałów wykończeniowych
  • Projekty mebli kuchennych
  • Wizualizacje 3D pomieszczeń
  • Modelowanie 3D
  • Przygotowanie projektu do druku 3d
  • Filmy i prezentacje reklamowe w jakości FullHD i 4k

O programie serii ViaCAD SharkCAD

„Nasza pracowania projektowa używa oprogramowanie SharkCAD od 2012 roku. Wybieraliśmy ten program wówczas, jako jeden z najlepszych programów do szybkiego i precyzyjnego projektowania 2D/3D. Cad posiada intuicyjny interfejs, który jest wyposażony w bogate narzędzia modelowania, pozwalające w bardzo szybkim czasie zaprojektować dowolny model 2D/3D.

Program Shark jest potężnym narzędziem w rękach projektanta, nie ograniczającym jego pomysłów, dającym mu możliwość tworzenia bardzo skomplikowanych konstrukcji, z wysoką jakością detali i szczegółów w projektowanym modelu.

Wprowadzenie przez producenta oprogramowania SharkCAD , renderingu bezpośredniego w programie Keyshot, spowodowało jeszcze lepsze efekty renderingu profesjonalnego i ułatwienie pracy projektanta dzięki czemu zyskała nasza pracownia projektowa.

Program Shark i Keyshot, to bardzo profesjonalne programy projektowe, które obok innych programów do projektowania 2D/3D , stanowią podstawę naszych narzędzi projektowych, wykorzystywanych w codziennej pracy.

Przedstawiamy kilka przykładów z naszej pracowni projektowej wykonanej w Shark CAD z renderingiem w programie Keyshot.”

Pracownia projektowa przedstawia bębny
Pracownia projektowa Descad
Pracowania projektowa przedstawia model perkusji
Pracownia projektowa DesCAD

Pracownia Projektowa DesCAD

Kontakt z firmą Descad:
email: design.descad@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/descadinterior.design/