Biblioteka modeli CAD z ponad 30 milionami symboli płaskich i przestrzennych.
Biblioteka modeli CAD

CADsymbols v12 Biblioteka modeli CAD

Biblioteka modeli 2D i 3D CADsymbols v12 zwiększa produktywność dzięki ponad 30 milionom standardowych części, rysunków symboli i modeli do projektowania architektonicznego, mechanicznego, elektronicznego i elektrycznego.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się z nami telefonicznie bądź napisz wiadomość e-mail.

Ponad 30 milionów części, symboli i modeli

Biblioteka modeli CAD w module CADsymbols zawiera ponad 30 milionów standardowych części, symboli i modeli do rysowania i projektowania, dzięki czemu jest to najbogatsza kolekcja dostępna w jednym programie. Zamów już dziś i zwiększ swój projekt i wydajność kreślenia w bardzo przystępnej cenie.

Zwiększ produktywność w różnych branżach

modeli Ta niesamowita biblioteka zawiera symbole 2D i swobodnie obracające się modele 3D do projektowania architektonicznego, mechanicznego, elektronicznego i elektrycznego. Obsługiwane są zarówno pomiary metryczne, jak i calowe. Jest idealny dla profesjonalistów tworzących projekty szczegółowe, którzy chcą bezpośrednio pobrać złożone symbole na ich rysunek lub stworzyć je od podstaw.

Zapisz symbole w popularnych formatach CAD i plikach graficznych

W celu zwiększenia elastyczności można również zapisywać symbole i importować je do rysunku w wielu formatach wektorowych i bitmapowych, w tym .DXF, .DWG, .DWF, .SVG, .BMP, .JPG, .PNG i .TIF.

Biblioteka modeli CAD – Szybko znajdź to, czego potrzebujesz

Po wybraniu żądanej aplikacji CAD lub formatu pliku wybierz, czy chcesz używać symboli 2D, czy 3D. Następnie wybierz rysunek Standard, z którym chcesz pracować (na przykład ANSI lub ISO). Wybierz branżę, do której przeznaczony jest projekt (architektura, inżynieria instalacji itp.) I jeszcze bardziej zawęź wyszukiwanie do odpowiednich kategorii i podkategorii symboli w tej branży.

Jaki program CAD?

Biblioteka symboli generuje pliki, które należy wczytać do programu CAD. Jeśli zadajesz sobie pytanie jaki program CAD wybrać, to zachęcamy do zapoznania się z serią ViaCAD. Jest to seria bardzo tanich programów CAD o olbrzymich możliwościach projektowych. Są zawarte w nich polecenia do tworzenia rysunków płaskich i przestrzennych na bryłach powierzchniach czy siatce czworokątnego mesh. Do programów udostępniamy podręcznik drukowany oraz wiele filmów w języku polskim lub angielskim na kanale youtube.