Licencja wieczysta programu CAM SmartCAM jest dostępna w sprzedaży na wszystkie główne moduły. Program CAM SmartCAM obsługuje zasadniczo maszyny wieloosiowe z zakresu frezowania i toczenia. Najważniejsze jest to, że w przeciwieństwie do konkurencji utrzymuje cały czas licencje wieczyste. Użytkownik nie musi się więc martwić, że jeśli nie zapłaci rocznej subskrypcji, to straci możliwość korzystania z programu.

Licencja wieczysta z programem CAM SmartCAM
Licencja wieczysta z programem CAM SmartCAM

Wszystkie moduły oparte są na jednym interfejsie, ale różnią się funkcjonalnością. Zasadnicze różnice są opisane na naszej stronie internetowej. Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości, to napisz do nas wiadomość email. Poniżej przedstawiamy cennik dla programów CAM SmartCAM z licencją wieczystą, zwaną również dożywotnią.

Licencja wieczysta programu CAM do frezowania – cennik

Frezowanie:

  • Production Milling – Frezowanie 2.5 osi
  • Advanced Milling – Frezowanie pryzmatyczne w 3 osie
  • Free Form – Frezowanie swobodne w 3 osiach
Nazwa modułuCena licencjiCena aktualizacji
Production Milling2090 USD695 USD
Advanced Milling4190 USD1395 USD
Free Form8385 USD2795 USD
Cena licencja wieczystej programu CAM SmartCAM do frezowania

Licencje wieczyste oprogramowanie CAM do toczenia – cennik

Toczenie:

  • Production Turning – toczenie 2 osie
  • Advanced Turning – toczenie z osią C i Y
Nazwa modułuCena licencjiCena aktualizacji
Production Turning2090 USD695 USD
Advanced Turning4190 USD1395 USD
Cennik licencji wieczystej oprogramowania CAM SmartCAM dla tokarek

Wersja Testowa & Zamówienie programu

W celu otrzymania 30 dniowej wersji testowej lub zamówienia programu wystarczy skontaktować się z nami pisząc wiadomość email. Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Zalety licencji wieczystej

Licencje wieczyste są najbezpieczniejszą formą pracy w firmie. Nie musimy bowiem obawiać się utraty programu jeśli nie odnowimy subskrypcji 12 miesięcznej. Ważne jest również to, że nasze dotychczasowe projekty będziemy mogli zawsze otworzyć i edytować według uznania. Wraz z posiadaną licencją wieczystą użytkownik może inwestować w aktualizacje połączone ze wsparciem technicznym, dzięki czemu otrzymuje najnowszą wersje programu i pomoc w razie nagłej potrzeby.

Samouczki, filmy instruktażowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że początki mogą wydawać się trudne. Z tego powodu rozwijamy nasze bezpłatne materiały szkoleniowe. Zachęcamy Ciebie do odwiedzania naszego bloga, kanału Youtube oraz Facebooka. Z pewnością znajdziesz tam materiały, które pomogą rozpoczęcie pracy z programem.

Bezpłatne materiały szkoleniowe:

Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału Youtube oraz polubienia konta na Facebooku dzięki czemu zawsze otrzymasz powiadomienia o nowo dodanych materiałach