Wersja testowa CAD – specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy bezpłatne wersje testowe bardzo dobrych programów CAD, które są „na kieszeń nawet osób prywatnych”. Jest to alternatywa dla drogiego oprogramowania do projektowania. Do wyboru udostępniamy wszystkie moduły z rodziny bardzo tanich i popularnych programów CAD – ViaCAD. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą w sprawny i efektywny sposób przebiegnie wdrożenie programu również w Państwa firmie. ViaCAD można otrzymać w wersji angielskiej lub polskiej na PC lub MacOS. Dodatkowo można zakupić polski podręcznik z ćwiczeniami.

Zakup programu CAD – jeśli jesteś już zdecydowany i wiesz jaki program CAD wybrać, to wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail, zadzwonić telefonicznie lub skorzystać z formularza zamówieniowego. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić i skonsultować z nami właściwy wybór dla Ciebie.

Którą bezpłatną wersję testową wybrać?

Decyzję jaką wersję testową do rysowania wybrać zależy od tego co chcemy projektować. Jeśli interesuję Ciebie tylko projektowanie płaskie 2D, to zdecydowanie polecamy ViaCAD 2D. Tutaj wybór wydaje się bardzo łatwy. Problem może się pojawić jeśli zastanawiasz się nad modelowaniem 2D i 3D. Tutaj masz do wyboru ViaCAD 3D lub ViaCAD Pro. Do wyboru można podejść w zależności od kwoty jaką dysponujemy, ale również od funkcji z jakich będziemy korzystać. Na przykład wersja testowa ViaCAD Pro posiada również moduł do renderowania oraz formatów do wymiany danych. Zachęcamy do zapoznania się z opisem różnic pomiędzy programami, które są na naszej stronie internetowej tabela porównawczą z cennikiem.

Skąd pobrać bezpłatną wersję testową programu CAD?

Wystarczy uzupełnić formularz, abyśmy mogli wysłać do Ciebie link. Wersja testowa będzie aktywna przez dwa tygodnie. Według nas jest to czas wystarczający, aby sprawdzić jak działa program. Dodatkowo możesz zawsze się do nas odezwać poprzez e=mail, czy telefon. Również zachęcamy do bezpłatnego połączenia on-line, a pokażemy Tobie jak działają programy CAD.

W formularzu lub poprzez e-mail proszę podać:

 • Imię i Nazwisko
 • Nazwa Firmy (opcjonalnie)
 • Kontakt Telefoniczny
 • Wersja systemu operacyjnego Windows, czy Mac OSX
 • Wersja polska czy angielska
 • Informacje, którą wersją programu są Państwo zainteresowani

Ponad to proponujemy:

 • Wsparcie Techniczne
 • Samouczki
 • Filmy Instruktażowe
 • Przykładową pracę z Państwa Projektami
 • Pokazy On-Line

Zapraszamy do kontaktu: e-mail: info@falina.pl; telefon: (+48) 22 296 78 98; lub poprzez formularz:  Wersja Testowa i Podręcznik drukowany

  Wersja testowa jest połową sukcesu. Druga to chęci do nauki oraz materiały. Z tego powodu opracowaliśmy bardzo przydatny do rozpoczęcia nauki podręcznik drukowany z częścią teoretyczną i praktycznymi ćwiczeniami.

  Wersja testowa CAD i Podręcznik do nauki programu CAD wersja polska od firmy Falina
  Książka do nauki projektowania 2D i modelowania 3D

  Napisz do nas o tym w formularzu lub zadzwoń telefonicznie i złóż zamówienie, a wyślemy podręcznik drukowany za pobraniem lub po dokonaniu przelewu.
  Koszt podręcznika do nauki oprogramowania CAD to jedyne 60 zł Brutto plus koszty dostawy.

  Wersja testowa CAD, a może pokaz on-line?

  Pokaz on-line programów CAD realizujemy dla wersji ViaCAD 2D, ViaCAD 2D/3D oraz ViaCAD Pro. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić na dogodną porę. Więcej informacji jest w zakładce menu górnego Zapytania.