Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

Zamiana PDF do DWG


PDF2CAD v11

Zamiana pdf do dwg w kilka sekund. Pdf2cad v11 to potężny program narzędziowy, który przekształca pliki wektorowe PDF, pliki EPS i Adobe Illustrator w edytowalne rysunki CAD. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć otrzymasz dokładny rysunek zapisany do formatu DWG, DXF lub HPGL, co pozwoli Ci zaoszczędzić wiele godzin przerysowywania.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się z nami telefonicznie bądź napisz wiadomość e-mail.

Konwertuj pliki PDF z powrotem do formatów CAD w kilka sekund!

Pdf2cad ™ v11 to potężny program narzędziowy, który przekształca wektorowe pliki PDF, a także pliki EPS i Adobe Illustrator w edytowalne rysunki CAD. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć otrzymasz dokładny rysunek, wyjście do formatu DWG, DXF lub HPGL, co pozwoli Ci zaoszczędzić wiele godzin. Po konwersji możesz otwierać i edytować w ViaCAD, SharkCAD, TurboCAD®, DesignCAD ™ AutoCAD®, MicroStation® i innych popularnych programach inżynierskich.

Pdf2cad jest idealny do konwersji rysunków CAD, planów pięter, diagramów sieciowych i schematów organizacyjnych. O ile plik PDF, EPS lub Adobe Illustrator został wygenerowany komputerowo, pdf2cad wyodrębni wszystkie obiekty CAD, obiekty i tekst, a także warstwy, scali strony i wiele więcej! Obrazy z zeskanowanych plików są umieszczane na nieodtwarzalnej warstwie śledzenia.

Jak tylko nastąpi zamiana pdf na dwg, czy dxf, to można bez problemu zaimportowć pliki do programu CAD lub CAM. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z serią ViaCAD. W naszym programie będzie możliwa dalsza praca z rysunkiem płaskim lub utworzenie modelu przestrzennego.