Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

BLOG

Rysowanie 2D w dobrych programach CAD jest opłacalnym sposobom na przyśpieszenie naszej codziennej pracy. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego kursu z serii projektowania 2D – podstawy.

Czytaj dalej

CAM 2022 jest gwarantem sukcesu przyjaznego programowania maszyn CNC w roku 2022. Zapraszamy do aktualizacji i pobierania wersji testowej SmartCAM 2022.

Czytaj dalej

Kolejny wpis na naszym blogu CAD CAM opisuje podstawy nawigacji widokiem geometrii w projektowaniu 2D, zapraszamy…

Czytaj dalej

W tym wpisie umieścimy dla osób rozpoczynających przygodę samouczek przedstawiający podstawy interfejsu programu CAD – ViaCAD. Jest to jednocześnie film rozpoczynający serię darmowych kursów z CADa 2D

Czytaj dalej

Tutorial CAM z frezowania na modelu 3D to pierwszy etap nauki generowania kodu na maszyny CNC. Zapraszamy do bezpłatnych materiałów szkoleniowych.

Czytaj dalej

Projektowanie mebli składa się z wielu aspektów, jednym z nich jest bardzo szybkiego szkicowanie 3D w celu uzyskania ogólnego kształtu naszego modelu, może być to np. Sofa 3D. W tym wpisie skoncentrujemy się na przedstawieniu bardzo szybkiego i łatwego w nauce sposobu rysowania mebli na podstawie właśnie Sofy 3D.

Czytaj dalej

Oprogramowanie CAD CAM – inwestuj w system we właściwym momencie i przenieś firmę na kolejny poziom informatyzacji i optymalizacji swoich projektów.

Czytaj dalej

Wiercenie otworów może być bardzo szybkie i intuicyjne w programach CAM. Zapraszamy do kolejnego bezpłatnego samouczka z cyklu programowanie maszyn numerycznych CNC

Czytaj dalej

Wiązania geometryczne w szkicowniku 2D są podstawą każdego projektu. Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem korzystania z relacji geometrycznych w programie CAD.

Czytaj dalej

Nauka CAM dla wielu osób jest jednym z kroków w etapie własnego rozwoju zawodowego. Z tego powodu przygotowujemy i udostępniamy bezpłatne szkolenia CAM i CAD. Zapraszamy do nauki….

Czytaj dalej