Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

BLOG

CAM 2023 to wpis dotyczący kolejnej odsłony programu SmartCAM. Zapraszamy do zapoznania się i testowania programu CAM do maszyn CNC na rok 2023.

Czytaj dalej

Podstawy modelowania 3D na modelu deski do krojenia, to kolejny wpis dotyczący bezpłatnych kursów modelowania 3D w programie CAD. Zapraszamy do nauki…

Czytaj dalej

Jeśli chcesz wiedzieć jak policzyć pole powierzchni w cadzie, jak sterować wymiarami, animować szkic 2D lub utworzyć tabelę BOM, to zapraszam Ciebie do zapoznania się z tym wpisem. Znajdziesz tutaj również samouczek w postaci nagrania video.

Czytaj dalej

Jeśli zaczynasz przygodę z modelowaniem 3D, to ten wpis pomoże Tobie zapoznać się z podstawami definicji płaszczyzn. Znajdziesz tutaj odpowiedź na pytanie: Jak dodać płaszczyznę konstrukcyjną w programie CAD.

Czytaj dalej

W przypadku programu do projektowania bardzo ważne jest zrozumienie zasady działania relacji i wiązań geometrycznych. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego samouczka z darmowych kursów CAD 2D

Czytaj dalej

Jeśli szukasz dokładnego materiału szkoleniowego, to zapraszamy Ciebie do zapoznania się z kolejnym bezpłatnym tutorialem CAM.

Czytaj dalej

Rysowanie 2D w dobrych programach CAD jest opłacalnym sposobem na przyśpieszenie naszej codziennej pracy. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego kursu z serii projektowania 2D – podstawy.

Czytaj dalej

CAM 2022 jest gwarantem sukcesu przyjaznego programowania maszyn CNC w roku 2022. Zapraszamy do aktualizacji i pobierania wersji testowej SmartCAM 2022.

Czytaj dalej

Kolejny wpis na naszym blogu CAD CAM opisuje podstawy nawigacji widokiem geometrii w projektowaniu 2D, zapraszamy…

Czytaj dalej

W tym wpisie umieścimy dla osób rozpoczynających przygodę samouczek przedstawiający podstawy interfejsu programu CAD – ViaCAD. Jest to jednocześnie film rozpoczynający serię darmowych kursów z CADa 2D

Czytaj dalej