Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

ViaCAD

Tani Program CAD

Tani program CAD? Czy jest to możliwe? – Według nas tak. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w projektowaniu architektonicznym 3D, studentem opracowującym projekty 2D, inżynierem projektującym konstrukcje mechaniczne, hobbystą czy profesjonalistą, to tanie programy CAD z serii ViaCAD będą tym czego potrzebujesz.

Ponieważ nasze oprogramowanie składa się z kliku poziomów opartych na jednym interfejsie, to zawsze będziesz mieć łatwą ścieżkę uaktualniania, mnóstwo fajnych narzędzi i dodatków, bezpłatne wsparcie dla użytkowników – i wszystko to bez miesięcznej subskrypcji. Nasze tanie programy CAD są oparte na licencji wieczystej. Dlatego uważamy, że na pytanie jaki tani program CAD wybrać znajdą Państwo odpowiedź w poniższej treści.

Tani program cad 2D - do dokumentacji technicznej ViaCAD 2D PL i importu dwg dxg

ViaCAD 2D

jest zaawansowanym narzędziem, które przy krótkim czasie nauki zapewnia pełne projektowanie na poziomie szkicu 2D. Dostępny zestaw narzędzi, adnotacji, wymiarowania umożliwia przygotowanie gotowego projektu.

Czytaj więcej…

Tani program cad 3D do szybkiego modelowania ViaCAD 3D PL

ViaCAD 3D

jest jednym z najtańszych programów CAD dostępnych na rynku, a oferuje już pełne modelowanie 3D bryłowe, powierzchniowe i konturowe części pojedynczych oraz złożeń. Dodatkowo pozwala na automatyczne tworzenie budynków przestrzennych

Czytaj więcej…

Tani program 3D do zaawansowanego modelowania przestrzennego ViaCAD Pro PL Import STEP SAT IGES DWG DXF

ViaCAD Pro

Jest to najbardziej rozbudowana wersja programu CAD serii ViaCAD do modelowania 2D, 3D części pojedynczych oraz złożeń. Program umożliwia pracę parametryczno-bezpośrednią opartą na drzewie historii oraz warstwach.

Czytaj więcej…

Materiały do nauki CAD

Materiały do nauki CAD są bardzo przydatne podczas rozpoczynania przygody z modelowaniem, zwłaszcza jeśli jest dostępny tani program cad. Naukę modelowania CAD można rozpocząć od przeczytania podręcznika, samouczków pdf, filmów szkoleniowych czy też materiałów znajdujących się na naszym blogu.

Podręcznik drukowany do nauki CAD

Firma Falina Systemy CAD CAM opracowała i umożliwia zakup Podręcznika Użytkownika dla osób rozpoczynających pracę z programami CAD ViaCAD i SharkCAD. Materiał informacyjno-szkoleniowy został podzielony na trzy podstawowe części:

  • Pierwsza część zawiera informacje związane z opisem dostępnych modułów, wymaganiami sprzętowymi oraz uzyskaniem wersji testowej programu.
  • Druga część zawiera opis środowiska pracy.
  • Trzecia część składa się z zestawu ćwiczeń. Ponieważ poszczególne ćwiczenia zostały napisane tak, aby każde odkrywało nową funkcjonalność zaleca się wykonać je we wskazanej kolejności.
Podręcznik do nauki programu CAD wersja polska od firmy Falina
Książka do nauki projektowania 2D i modelowania 3D

Zapraszamy do bezpłatnych testów oprogramowanie CAD ViaCAD 2D, 3D czy Pro. Wszystkim osobom zapoznającym się naszymi programami CAD udzielamy wsparcia technicznego. Dodatkowo umożliwiamy zakup podręcznika drukowanego, aby jeszcze łatwej i szybciej rozpocząć pracę z programem. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem bezpłatnej wersji demo programu, to prosimy o uzupełnienie formularza lub kontakt telefoniczny lub napisać wiadomość e-mail.

Jaki tani program CAD wybrać?

Pamiętaj, że nasz tani program CAD, to seria ViaCAD, a koszt licencji 2D to kilkaset złotych z licencją wieczystą, bez miesięcznych opłat. Interfejs jest w języku polskim lub angielskim. Zaufaj nam, poświęć swój czas i przekonaj się jak dużo rzeczy możesz opracować w tak tanim programie CAD.

Darmowy CAD? Cennik programów CAD

Bezpłatna wersja testowa CADa jest udostępniana dla wszystkich osób zainteresowanych nauką programu CAD. Szczegółowy cennik programów CAD można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chciałbyś się dopytać o funkcjonalność poszczególnych wersji to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy, wiadomość e-mail lub kontakt telefoniczny.

Cennik programów CAD