Tani Program CAD 3D 2D nr 1

Tani program CAD 3D? Czy jest to możliwe? – Według nas tak. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w projektowaniu architektonicznym 3D, studentem opracowującym projekty 2D, inżynierem projektującym konstrukcje mechaniczne, hobbystą czy profesjonalistą, to tanie programy CAD 2D z serii ViaCAD będą tym czego potrzebujesz. Cena ViaCAD 2D licencji wieczystej to jedyne 290 zł. Program jest w wersji polskiej lub angielskiej i działa z system Windows lub Mac OS firmy Apple Inc.. Cena ViaCAD 3D oscyluje wokół 1000 zł i to za licencje wieczystą. Czy warto szukać dalej? Zastanów się, poczytaj nasz blog, obejrzyj filmy lub przetestuj lub zamów – zapraszamy.

Ponieważ nasze oprogramowanie składa się z kliku poziomów opartych na jednym interfejsie, to zawsze będziesz mieć łatwą ścieżkę uaktualniania, mnóstwo fajnych narzędzi i dodatków, bezpłatne wsparcie dla użytkowników – i wszystko to bez miesięcznej subskrypcji. Nasze tanie programy CAD 3D oraz CAD 2D są oparte na licencji wieczystej. Dlatego uważamy, że na pytanie jaki tani program CAD wybrać znajdą Państwo odpowiedź w poniższej treści.

Tani program cad 2D - do dokumentacji technicznej ViaCAD 2D PL i importu dwg dxg

ViaCAD 2D

jest zaawansowanym narzędziem CAD 2D, które przy krótkim czasie nauki zapewnia pełne projektowanie na poziomie szkicu 2D. Dostępny zestaw narzędzi, adnotacji, wymiarowania umożliwia przygotowanie gotowego projektu.

Czytaj więcej…

Tani program cad 3D do szybkiego modelowania ViaCAD 3D PL

ViaCAD 3D

jest jednym z najtańszych programów CAD dostępnych na rynku, a oferuje już pełne modelowanie 3D bryłowe, powierzchniowe i konturowe części pojedynczych oraz złożeń. Dodatkowo pozwala na automatyczne tworzenie budynków przestrzennych

Czytaj więcej…

Tani program 3D do zaawansowanego modelowania przestrzennego ViaCAD Pro PL Import STEP SAT IGES DWG DXF

ViaCAD Pro

Jest to najbardziej rozbudowana wersja programu CAD serii ViaCAD do modelowania 2D, 3D części pojedynczych oraz złożeń. Program umożliwia pracę parametryczną i bezpośrednią opartą na drzewie historii oraz warstwach.

Czytaj więcej…

Materiały do nauki CAD 2D i 3D

Materiały do nauki CAD są bardzo przydatne podczas rozpoczynania przygody z modelowaniem, zwłaszcza jeśli jest dostępny tani program CAD. Naukę modelowania CAD można rozpocząć od bezpłatnego kursu online, zakupu i przeczytania podręcznika drukowanego, samouczków pdf, filmów szkoleniowych, czy też materiałów znajdujących się na naszym blogu.

Bezpłatny kurs projektowania 2D i 3D w programach CAD

Staramy się, aby tani program CAD zawierał coś więcej niż tylko oprogramowanie do rysowania 2D i 3D. Z tego powodu udostępniamy bezpłatne kursy on-line. Dzięki temu każda osoba, czy firma zainteresowana nauką programu rozpocznie modelowanie 2D i 3D jeszcze łatwiej i szybciej. Przygotowaliśmy dla Ciebie i cały czas dodajemy nowe materiały dydaktyczne, które udostępniamy na naszym blogu CAD CAM. Natomiast informacje o kursie CAD on-line i dostępnych materiałach możesz uzyskać na naszej stronie w menu rozwijanym Dodatki.

Darmowy kurs CAD - bezpłatne szkolenia CAD. Tani program CAD.
Darmowy Kurs CAD 2D i 3D

Bezpłatny kurs samouczków na Youtube

Do taniej serii programów CAD ViaCAD udostępniamy na naszym kanale CAD CAM Youtube szereg samouczków. Jeśli więc szukasz jeszcze większych oszczędności przy zakupie programu to subskrybuj nasz kanał i ciesz się informacjami o najnowszych dodanych materiałach do nauki.

Tani Program CAD – Interfejs CAD 2D Podstawy

Szkolenia Grupowe z CADa

Dla osób, które chciały by w krótkim czasie nauczyć się programu udostępniliśmy bardzo tanie szkolenia grupowe CAD z serii ViaCAD. Są one realizowane w dni robocze w godzinach dziennych lub wieczornych.

Podręcznik drukowany do nauki CAD

Firma Falina Systemy CAD CAM opracowała i umożliwia zakup Podręcznika Użytkownika CAD dla osób rozpoczynających pracę z programami CAD ViaCAD i SharkCAD. Materiał informacyjno-szkoleniowy został podzielony na trzy podstawowe części:

  • Pierwsza część zawiera informacje związane z opisem dostępnych modułów, wymaganiami sprzętowymi oraz uzyskaniem wersji testowej programu.
  • Druga część zawiera opis środowiska pracy.
  • Trzecia część składa się z zestawu ćwiczeń. Ponieważ poszczególne ćwiczenia zostały napisane tak, aby każde odkrywało nową funkcjonalność zaleca się wykonać je we wskazanej kolejności.
Podręcznik do nauki taniego programu CAD wersja polska od firmy Falina
Książka do nauki projektowania 2D i modelowania 3D

Skąd pobrać program CAD do nauki?

ViaCAD 2D/3D możesz pobrać po otrzymaniu od nas linku. Wysyłamy wiadomość e-mail wszystkim osobom, firmom, które chcę rozpocząć naukę z programami CAD lub po prostu przetestować oprogramowanie. Co ważne w obu przypadkach proponujemy bezpłatne wersje testowe. Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość e-mail, telefon lub zapytanie CAD z naszej strony internetowej.

Zapraszamy do bezpłatnych testów oprogramowanie CAD ViaCAD 2D, 3D czy Pro. Wszystkim osobom zapoznającym się naszymi programami CAD udzielamy wsparcia technicznego. Dodatkowo umożliwiamy zakup podręcznika drukowanego, aby jeszcze łatwej i szybciej rozpocząć pracę z programem. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem bezpłatnej wersji demo programu, to prosimy o uzupełnienie formularza, kontakt telefoniczny lub napisanie wiadomości e-mail.

Jaki tani program CAD wybrać?

Pamiętaj, że nasz tani program CAD, to seria ViaCAD, a koszt licencji 2D to kilkaset złotych z licencją wieczystą, bez miesięcznych opłat. Interfejs jest w języku polskim lub angielskim. Zaufaj nam, poświęć swój czas i przekonaj się jak dużo rzeczy możesz opracować w tak tanim programie CAD. Odpowiadając na Twoje pytanie: „Jaki tani program CAD wybrać?” uważamy, ze sensownie jest zacząć od serii ViaCAD, która cechuje się bardzo dobrym przełożeniem ceny do funkcjonalności. Dodatkowo dzieli się na kilka modułów do projektowania 2D i 3D i zawsze można podnieść się do bardziej rozwiniętej wersji.

Modelowanie nakrętki 3D w programie CAD ViaCAD

Jaki tani program CAD 2D wybrać do schematów?

Tani program CAD 2D do schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych, architektonicznych oraz wielu innych jest dostępny już w okolicy 300 zł. Uważamy, że spełni Państwa oczekiwania ViaCAD 2D, który jest rewelacyjnym rozwiązaniem przy tworzeniu dokumentacji technicznej płaskiej. Zachęcamy do bezpłatnych testów systemu CAD.

Projekt schematu elektrycznego wykonany w systemie CAD ViaCAD
Schemat wykonany w tanim systemie CAD ViaCAD

Jaki tani system CAD 3D wybrać?

Tani system CAD 3D, który udostępniamy to ViaCAD 3D. Jest to system CAD 3D oparty na licencji wieczystej, czyli kupujesz go raz. Ma bogaty zestaw narzędzi do modelowania bryłowego, powierzchniowego oraz organicznego. Kosztuje około 840 zł. Zapraszamy do zapoznania się z programem i darmową wersją trial, którą udostępniamy do pobrania.

Tani system CAD 3D - projektowanie 3D w cadzie
ViaCAD 3D PL

Darmowy CAD? Cennik programów CAD

Bezpłatna wersja testowa CAD jest udostępniana dla wszystkich osób zainteresowanych nauką programu do projektowania 2D i 3D. Szczegółowy cennik programów CAD można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz się dopytać o funkcjonalność poszczególnych wersji to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy, wiadomość e-mail lub kontakt telefoniczny.

Cennik programów CAD

Alternatywa CAD 2D 3D od czego zacząć naukę?

Jeśli jeszcze zastanawiasz się od jakiego programu CAD 2D zacząć naukę, tak aby skorzystać z bezpłatnego kursu CAD to proponujemy odpowiedzieć sobie najpierw na pytanie, czy chcesz projektować tylko na szkicowniku płaskim 2D, czy też zastanawiasz się nad modelowaniem przestrzennym. W pierwszym przypadku wystarczy ViaCAD 2D, który zawiera bardzo bogaty wachlarz poleceń do projektowania 2D oraz import wielu formatów np. dwg czy dxf. ViaCAD 2D jest to bardzo tani program CAD, na który będzie stać według nas każdą osobę prywatną. W drugim przypadku możesz rozpocząć przygodę z nauką od ViaCAD 3D, który posiada nie tylko narzędzia do tworzenia dokumentacji płaskiej, ale również szereg podstawowych narzędzi do modelowania w przestrzeni.

Alternatywa CAD 3D dla profesjonalistów z renderowaniem.

Najbardziej wymagającym użytkownikom sugerujemy rozpocząć naukę od taniego programu CAD 3D ViaCAD Pro. Nadal jest to dość tanie rozwiązanie, a przy tym bardzo profesjonalny system CAD z olbrzymimi możliwościami projektowania na bryłach, powierzchniach i siatce organicznej czworokątnego meshu. Możemy również naszą pracę zapisać do pdf 3D oraz wykonać zaawansowane renderowanie. Te dwie ostatnie cechy sprawią, że możemy naszą pracę przekazać osobom trzecim w bardzo estetyczny sposób.


Często zadawane pytania:

Czy wybrać licencję CAD wieczystą, czy subskrypcję roczną ?

Licencja programu CAD 2D i 3D ViaCAD jest wieczysta (bezterminowa). Nie płacisz co miesiąc lub co roku za korzystanie z programu. Nikt ci go nie zabierze. Wydaje się wiec lepszym rozwiązaniem licencja wieczysta zwłaszcza jeśli nie jest droga. Na początek twojej przygody z projektowaniem 2D i 3D polecamy serię ViaCAD PL.

Jaki CAD na Mac, a jaki CAD na Windowsa?

Cała seria programów CAD ViaCAD i SharkCAD działa w systemie Mac lub Windows. Licencje są w języku polskim lub angielskim. Wybór programu CAD zależy więc od tego jaki system operacyjny używasz.

Czym można otworzyć pliki z formatami DWG DXF?

W programie CAD 3D ViaCAD można importować, przeglądać i modyfikować pliki z CADa eksportującego do formatów DWG lub DXF.

Czy można projekt zapisać do formatu pdf?

Tak, każdy projekt 2D można zamienić do pdf korzystając z opcji drukowania. Możesz to już zrobić w wersji ViaCAD 2D.

Czy można eksportować projekty 3D do Pdf3D

Tak, już w wersji ViaCAD 3D możesz eksportować model 3D do PDF3D

Jaki program służy do projektowania 3D?

Do projektowania 3D na początek proponujemy ViaCAD 2D/3D. Jest to idealne rozwiązanie na start do projektowania 3D.

Ile kosztuje program CAD?

Najtańsza wersja programu CAD 2D kosztuje około 300 zł. Możesz w niej w pełni projektować 2D.