Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

ViaCAD

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w projektowaniu architektonicznym 3D, studentem opracowującym projekty 2D, inżynierem projektującym konstrukcje mechaniczne, hobbystą czy profesjonalistą, to tanie programy CAD z serii ViaCAD będą tym czego potrzebujesz.

Ponieważ nasze oprogramowanie składa się z kliku poziomów opartych na jednym interfejsie, to zawsze będziesz mieć łatwą ścieżkę uaktualniania, mnóstwo fajnych narzędzi i dodatków, bezpłatne wsparcie dla użytkowników – i wszystko to bez miesięcznej subskrypcji.

ViaCAD 2D PL

ViaCAD 2D

jest zaawansowanym narzędziem, które przy krótkim czasie nauki zapewnia pełne projektowanie na poziomie szkicu 2D. Dostępny zestaw narzędzi, adnotacji, wymiarowania umożliwia przygotowanie gotowego projektu.

Czytaj więcej…

ViaCAD 3D PL

ViaCAD 3D

jest jednym z najtańszych programów CAD dostępnych na rynku, a oferuje już pełne modelowanie 3D bryłowe, powierzchniowe i konturowe części pojedynczych oraz złożeń. Dodatkowo pozwala na automatyczne tworzenie budynków przestrzennych

Czytaj więcej…

ViaCAD Pro PL

ViaCAD Pro

Jest to najbardziej rozbudowana wersja programu CAD serii ViaCAD do modelowania 2D, 3D części pojedynczych oraz złożeń. Program umożliwia pracę parametryczno-bezpośrednią opartą na drzewie historii oraz warstwach.

Czytaj więcej…

Firma Falina Systemy CAD CAM opracowała i umożliwia zakup Podręcznika Użytkownika dla osób rozpoczynających pracę z programami ViaCAD i SharkCAD. Materiał informacyjno-szkoleniowy został podzielony na trzy podstawowe części:

  • Pierwsza część zawiera informacje związane z opisem dostępnych modułów, wymaganiami sprzętowymi oraz uzyskaniem wersji testowej programu.
  • Druga część zawiera opis środowiska pracy.
  • Trzecia część składa się z zestawu ćwiczeń. Ponieważ poszczególne ćwiczenia zostały napisane tak, aby każde odkrywało nową funkcjonalność zaleca się wykonać je we wskazanej kolejności.

Podręcznik PL od firmy Falina

Dodatkowe informacje można również odnaleźć na stronie:
www.sharkcad.pl

Zapraszamy do bezpłatnych testów programu ViaCAD 2D, 3D czy Pro. Wszystkim osobom zapoznającym się naszymi programami CAD udzielamy wsparcia technicznego, a dodatkowo umożliwiamy zakup podręcznika drukowanego, aby jeszcze łatwej i szybciej rozpocząć pracę z programem. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem bezpłatnej wersji demo programu, to prosimy o uzupełnienie formularza lub kontakt telefoniczny lub napisać wiadomość e-mail.

Pamiętaj seria ViaCAD, to programy CAD za kilkaset złotych z licencją wieczystą, bez miesięcznych opłat. Interfejs jest w języku polskim lub angielskim. Zaufaj nam, poświęć swój czas i przekonaj się jak dużo rzeczy możesz opracować w tak tanim programie CAD.