Programy CAD

Programy CAD serii Shark są zaprojektowane jako najwyższej jakości systemy CAD, dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli jesteś profesjonalistą, który wymaga wysokiej jakości wyników, to systemy CAD Shark oferują bezkompromisowy zestaw zaawansowanych narzędzi projektowych 2D i 3D. Niezależnie od tego, czy szukasz rysowania 2D, modelowania 3D, drukowania 3D czy realistycznego renderowania. Wszystko to możesz otrzymać inwestując w licencje wieczystą SharkCAD. Nasze systemy CAD oparte są na jednym interfejsie. Dlatego jeśli zdecydujesz się rozpocząć pracę z pierwszym rozwiązaniem CAD – SharkCAD, to będziesz mógł z czasem bardzo szybko przejść do wersji Pro. Co ważne programy CAD umożliwiają pracę w systemach Windows lub MacOS.

Programy CAD - profesjonalny CAD do modelowania 3D - SharkCAD z polską wersją językową od firmy Falina

SharkCAD

jest pierwszym modułem z rodziny programów Shark i zawiera wszystkie funkcje służące do modelowania z serii ViaCAD. Zapewnia w pełni funkcjonalne modelowanie 2D i 3D, a polecenia szkicownika umożliwiające rysowanie dowolnych kształtów.

Czytaj więcej…

Programy CAD - profesjonalna licencja wieczysta CAD z importem wielu formatów CAD

SharkCAD Pro

zawiera wszystkie funkcje serii ViaCAD oraz SharkCAD jak swobodne modelowanie krawędziowe, bryłowe, czy powierzchniowe. Sposób pracy oraz interfejs programu jest identyczny dlatego nie traci się czasu na naukę programu..

Czytaj więcej…

Programy CAD – SharkCAD model nakrętki 3D

Rozwiązania CAD i rodzaje licencji

Rozwiązania CAD obecnie dostępne na rynku oferują kilka wariantów zakupowych, np. licencje wieczyste, licencje czasowe, a nawet wynajem. Bywają też licencje darmowe, ale często czas który poświęcamy na przeszukiwanie informacji o sposobie instalacji, pracy z nimi wiąże się z kosztami ukrytymi – startą naszego czasu. Bywa również, że nasze dotychczas używane licencje darmowe nagle stały się płatne, co w roku 2020 spotkało wielu użytkowników jednego z popularnych programów CAD. Nasze rozwiązania CAD oparte są na licencji wieczystej lub subskrypcji rocznej.

Programy CAD i jaka cena za CAD

Programy CAD i ich cena jest składową wielu czynników zarówno tych funkcjonalnych jak i marketingowych. Dla naszych użytkowników, którym zależy na funkcjonalności i niskiej cenie polecamy systemy CAD serii ViaCAD. Natomiast dla firm, które cenią sobie jeszcze większe możliwości sugerujemy rozwiązania CAD z serii Shark. Należy jednak zwrócić uwagę, że nasze programy są oparte na jednym interfejsie i nauka programu odbywa się raz. Podsumowując można rozpocząć przygodę projektowania 2D i 3D od serii ViaCAD, a następnie z różnicą cen z czasem przejść do modelowania 3D w serii SharkCAD. Cena programów CAD znajduje się na naszej stronie internetowej, można kliknąć w podany link: cena programu CAD.

Nauka systemów CAD, jak zacząć?

Naukę programów CAD sugerujemy zacząć od projektowania 2d, następnie modelowania 3D na bryłach. Kolejno można rozwinąć się w modelowaniu powierzchniowym oraz na bazie siatki organicznej mesh zbudowanej z wielokątów. Udostępniamy Państwu rożne materiały i sposoby nauki zarówno te bezpłatne jak i płatne indywidualne szkolenia.

Programy CAD i Darmowy kurs CAD - bezpłatne szkolenia CAD
Darmowy Kurs CAD

Programy CAD wersja testowa

Zapraszamy do bezpłatnych testów oprogramowania CAD SharkCAD i SharkCAD Pro. Wszystkim osobom zapoznającym się naszymi programami CAD udzielamy wsparcia technicznego, a dodatkowo umożliwiamy zakup podręcznika drukowanego, aby jeszcze łatwej i szybciej rozpocząć pracę z programem. Czy jesteś zainteresowany otrzymaniem bezpłatnej wersji demo programu CAD? Jeśli tak, to prosimy uzupełnij formularz lub zadzwoń do nas bądź napisz wiadomość e-mail.

Książka CAD do nauki projektowania 2D 3D

Książka do projektowania CAD 2d i 3d została opracowana przez Firmę Falina Systemy CAD CAM. Umożliwiamy zakup podręcznika CAD do komputerowego wspomagania projektowania dla osób rozpoczynających pracę z programami CAD ViaCAD i SharkCAD. Materiał informacyjno-szkoleniowy został podzielony na trzy podstawowe części:

  • Pierwsza część zawiera informacje związane z opisem dostępnych modułów, wymaganiami sprzętowymi oraz uzyskaniem wersji testowej programu.
  • Druga część zawiera opis środowiska pracy.
  • Trzecia część składa się z zestawu ćwiczeń. Ponieważ poszczególne ćwiczenia są napisane tak, aby każde odkrywało nową funkcjonalność zaleca się wykonać je we wskazanej kolejności.
Programy CAD - Podręcznik do nauki programu CAD wersja polska od firmy Falina
Książka do nauki projektowania 2D i modelowania 3D

Kursy programowania CAD i CAM na kanale YouTube

Kursy CAD na kanale YouTube udostępniamy bezpłatnie i staramy się je cyklicznie rozwijać.

Falina Systemy CAD CAM kanał a youtube

Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na YouTubie i polubień co sprawia, że jeszcze więcej chcemy udostępniać bezpłatnych samouczków z programów CAD i CAM.

Blog poświęcony tematyce CAD CAM

Blog CAD CAM dostępny na naszej stronie internetowej cyklicznie rozwijamy dla Państwa i sądzimy, że jest również sporym zasobem materiałów do rozpoczęcia nauki programowania CAM na maszynach numerycznych CNC i modelowania CAD

Kursy CAD i Szkolenia CAD

Kursy CAD czy szkolenia z cada prowadzimy względem indywidualnych potrzeb naszych użytkowników. Szkolenia mogą być prowadzone on-line dla osób prywatnych lub firm. Umożliwiamy również szkolenia bezpośrednie indywidualne. Osoby zainteresowane takimi szkoleniami CAD zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość e-mail lub kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółowego planu kursu cada.

Jakie programy CAD wybrać?

Pamiętaj seria SharkCAD, to programy do zastosowań profesjonalnych z licencją wieczystą, bez miesięcznych opłat. Ewentualnie można wybrać subskrypcje roczną. Interfejs jest w języku polskim lub angielskim. Programy CAD można uruchomić w systemie operacyjnym MacOS lub Windows. Zaufaj nam, poświęć swój czas i przekonaj się jak dużo rzeczy możesz opracować w tak zaawansowanym programie CAD. Zapraszamy do kontaktu poprzez:

Jeśli szukasz jednak taniego programu CAD, to zachęcamy do zapoznania się z serią ViaCAD. Również te programy CAD są u nas dostępne. Udzielamy do nich pełnego wsparcia technicznego oraz prowadzimy szkolenia.