Serdecznie zapraszamy Państwa do rozpoczęcia współpracy z nami na wielu płaszczyznach. W zależności od Państwa potrzeb proponujemy:

Zakup programu

Sprzedajmy oprogramowanie w języku polskim i angielskim. Zakupu programów do projektowania oraz do maszyn numerycznych można dokonać wypełniając formularz z poniższego linku:

Więcej informacji

Szkolenia CAD

Prowadzimy szkolenia z systemów CAD 2D i 3D dotyczących wielu tematów projektowania. Szkolenia są realizowane indywidualnie lub grupowo. Również realizujemy szkolenia on-line.

Więcej informacji

Szkolenia CAM

Wdrożenie komputerowego wspomagania wytwarzania powinno obejmować zestaw praktycznych szkoleń. Opracowaliśmy komplet pragmatycznych ćwiczeń u użytkownika oraz on-line.

Więcej informacji


Wsparcie
Techniczne

Udzielamy wsparcia technicznego z systemów CAD i CAM. Jeśli masz jakieś pytania wyślij wiadomość e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Więcej informacji

Pokaz programu
CAD 2D 3D

Pokaz programowania przestrzennego 3D oraz 2D jest oparty na systemach ViaCAD lub SharkCAD. Może dotyczyć wielu zastosowań. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i spotkajmy się na pokazie on-line popularnego CADa.

Więcej informacji

Prezentacja systemu
CAM

Prezentacja odpowiedniego modułu CAM jest zależna od posiadanych maszyn numerycznych. Skontaktuj się z nami w celu omówienia optymalnej dla Ciebie prezentacji programu CAM.

Więcej informacji


Wersja Demo CAD
ViaCAD

Wersja Demo ViaCAD umożliwia rozpoczęcie przygody z prywatnymi i zawodowymi projektami. Ten program cechuje zachowanie niskiej ceny w przełożeniu do bardzo dużej funkcjonalności.

Więcej informacji

Wersja trial CAD
SharkCAD

Wersja trial SharkCAD obejmuje profesjonalne projektowanie w połączeniu z bardzo bogatym wachlarzem importowanych formatów natywnych z wielu programów CAD.

Więcej informacji

Wersja demo CAM SmartCAM

Wersja demo SmartCAM umożliwia rozpoczęcie nauki z programowaniem frezarek, ploterów, tokarek, wycinarek drutowych, wodnych czy laserowych.

Więcej informacji


Chcę zostać Resellerem

Chcesz zostać Resellerem i brać udział w sprzedaży programów CAD i CAM – ViaCAD, SharkCAD i SmartCAM? Zapraszamy do współpracy na przejrzystych warunkach i z bezpośrednio naszą pomocą.

Więcej informacji

Zapytanie ogólne

Nie znalazłeś odpowiadającej grupy tematów dla siebie na tej stronie? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail.