Masz pasję i chęć współtworzenia siatki sprzedaży programów CAD i CAM? Jeśli tak, to zapraszamy do współpracy z nami. Ty również możesz zostać Resellerem popularnych systemów CAD i CAM. Poniżej przedstawiamy możliwe wersje programów do dystrybucji:

Dystrybucja programu CAD – ViaCAD

Zostając resellerem oprogramowania ViaCAD otrzymujesz pakiet do sprzedaży trzech modułów składających się projektowania płaskiego i przestrzennego. Jest to bardzo intuicyjne rozwiązanie cechujące się szeroką funkcjonalnością przy zachowaniu bardzo niskiej ceny. Wersja podstawowa programu ViaCAD 2D (CAD 2D), to zaledwie koszt około 350zł dla użytkownika końcowego.

Aktualny cennik

Dystrybucja programu CAD – SharkCAD

Kolejny pakiet do sprzedaży składa się z dwóch modułów głównych. Ważne jest również, że interfejs jest oparty na silniku serii ViaCAD. CAD SharkCAD jest serią dla najbardziej wymagających użytkowników.

Aktualny cennik

Dystrybucja programu CAM – SmartCAM

Oprogramowania do maszyn numerycznych z pewnością wymagają doświadczenia zwłaszcza przy wdrożeniach bezpośrednio u klienta. Firmy zainteresowane proponowaniem SmartCAMa obejmiemy opieką i wsparciem technicznym zwłaszcza przy pierwszych wdrożeniach.

Zgłoszenie

Chcesz poznać szczegółu współpracy? Napisz do nas wiadomość e-mail, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwe rozwiązania. Nie obawiaj się – to my odpowiadamy za wsparcie dla klienta, nie musisz znać programu we wszystkim pomożemy Tobie oraz Twojemu klientowi. Zostań resellerem – zapraszamy.