Wersja próbna CAD jest zupełnie bezpłatna. Przygotowaliśmy dla Ciebie do wyboru popularne oprogramowanie cadowskie SharkCAD lub SharkCAD Pro. Obie licencje są przeznaczone do profesjonalnego zastosowania. W trakcie testów oraz po zakupie pomagamy i wspieramy wdrożenie w Państwa firmie. Programy CAD serii SharkCAD można otrzymać w wersji angielskiej lub polskiej. Dodatkowo działają na systemach operacyjnych Windows i MacOS

Zamówienie programu CAD – w celu zamówienia programu wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail, zadzwonić telefonicznie lub skorzystać z formularza zamówieniowego. Jeśli zastanawiasz się, którą wersję programu CAD wybrać, to zadzwoń do nas, a nasi konsultanci pomogą podjąć właściwą decyzje.

Które programy CAD wybrać do firmy?

Programy CAD do profesjonalnego zastosowania w firmie serii SharkCAD dzielimy na SharkCAD oraz SharkCAD Pro. Do tych licencji jest dostępna wersja próbna oprogramowania CAD. Szczegółowe różnice przedstawiliśmy w tabeli porównawczej. Ważną cechą dla obu produktów jest dostępność w standardzie modułu PowerPack, który posiada wiele unikatowych cech. Jedną z nich jest zamiana modeli z siatki czworokątnej na bryłę. Natomiast zasadniczą różnicą przemawiająca na korzyść wersji Pro jest ilość importowanych formatów z oprogramowania CAD: Solidworks®, Inwentor®, AutoCAD®, Catia®, Pro-E®, czy Solidedge®, co ułatwi nam wymianę danych z kooperantami. Należy mieć na uwadze, że można kupić najpierw SharkCAD, a z czasem przenieść się do wyższej wersji.

Bezpłatna wersja próbna CAD

Wersję próbną programu CAD można otrzymać za darmo. Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do pobrania wersji trial wskazanego programu. W trakcie testów wersji demo masz zagwarantowane bezpłatne wsparcie techniczne. Jednocześnie mamy do dyspozycji w sprzedaż podręcznik drukowany do nauki modelowania 2D i 3D, który ułatwi Tobie rozpoczęcie pracy w firmie.


Jeśli wolisz zacząć przygodę od tańszego rozwiązania CAD to zapraszamy do serii ViaCAD. Również tutaj jest dostępna darmowa wersja próbna CAD. Co ważne jest oparta na tym samym interfejsie, także nauka lub w przyszłości upgrade do SharkCAD będzie dla Ciebie szybkie.

W formularzu lub poprzez e-mail proszę podać:

 • Imię i Nazwisko
 • Nazwa Firmy (opcjonalnie)
 • Kontakt Telefoniczny
 • Wersja systemu operacyjnego Windows, czy Mac OSX
 • Wersja polska czy angielska
 • Informacje, którą wersją programu są Państwo zainteresowani
Ponad to Proponujemy:

 • Wsparcie Techniczne
 • Samouczki
 • Filmy Instruktażowe
 • Przykładową pracę z Państwa projektami
 • Pokazy On-Line

Zapraszamy do kontaktu: e-mail: info@falina.pl; telefon: (+48) 22 296 78 98; lub poprzez formularz:  Wersja próbna CAD do projektowania z podręcznikiem drukowanym do nauki programów CAD. Wersja polska jest opracowana przez firmę Falina systemy CAD CAM
  Książka do nauki projektowania 2D i modelowania 3D

  Potrzebujesz do wersji testowej podręcznik polski z ćwiczeniami, aby wdrożenie programu przebiegło jeszcze sprawniej?
  Napisz do nas o tym w formularzu lub zadzwoń telefonicznie i złóż zamówienie, a wyślemy podręcznik drukowany za pobraniem lub po dokonaniu przelewu. Wersję próbną programu CAD wysyłamy poprzez link do pobrania lub na płycie DVD z podręcznikiem.
  Koszt podręcznika to jedyne 60 zł Brutto plus koszty dostawy.


  Wsparcie Techniczne CAD On-Line

  Zaczynasz dopiero przygodę z programami CAD do projektowania i nie wiesz od czego zacząć? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami, a umówimy się na bezpłatne połączenie on-line i pokażemy Tobie jak możesz korzystać z oprogramowania. Jeśli nie wiesz jaki program CAD wybrać, to również wskażemy jakie są różnicę pomiędzy licencjami. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią wersję demo CADa. Zapraszamy do kontaktu.