Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

Podręcznik CAD

Jak zacząć naukę programów CAD?

Podręcznik do nauki CAD jest na pewno dobrym rozwiązaniem dla wielu osób rozpoczynających swoją przygodę ze światem 2D i 3D. Inwestując niewielkie pieniądze otrzymujemy zestaw teoretycznych informacji jak również komplet ciekawych ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Ucząc się naszego środowiska pracy wraz z podstawowymi poleceniami będziemy mogli również łatwiej opanować inne programy jak Solidworks, Inwentor, SolidEge czy zamienniki programu CAD AutoCAD.

Podręcznik do nauki CADa jaki wybrać?

Podręcznik do nauki CADa przygotowaliśmy na podstawie programów ViaCAD i SharkCAD. Jest opracowany w języku polskim, a materiał szkoleniowy został podzielony na trzy części:

Podręcznik do nauki programu CAD wersja polska od firmy Falina
Książka do nauki projektowania 2D i modelowania 3D
 1. Pierwsza część zawiera informacje związane z opisem dostępnych modułów, wymaganiami sprzętowymi oraz uzyskaniem wersji testowej programu
 2. Druga część zawiera opis środowiska pracy.
 3. Trzecia część składa się z zestawu ćwiczeń. Ponieważ poszczególne ćwiczenia zostały napisane tak, aby każde odkrywało nową funkcjonalność zaleca się wykonać je we wskazanej kolejności.

Skąd pobrać programy CAD?

Program CAD wysyłamy w postaci linku na wskazany adres e-mail. Wystarczy w niego kliknąć i pobrać program. Do wyboru użytkownik ma wersję polską lub angielską. Należy zwrócić uwagę, że podręcznik jest dostosowany do wersji polskiej.

Jak zakupić podręcznik CAD do nauki?

W celu zamówienia podręcznika prosimy skorzystać z zapytania z naszej strony internetowej lub napisać wiadomość e-mail zawierającą treść niezbędną do wystawienia faktury zakupowej dla osoby prywatnej lub firmy:

 • Imię i nazwisko
 • Dane adresowe
 • Nazwa firmy (dotyczy firm)
 • Nip (dotyczy firm)

Książka do nauki programu CAD kosztuje niewiele, bo jedyne 60 zł Brutto plus opłata za wysyłkę paczki priorytetowej 15 zł Brutto przy przedpłacie lub 20 zł Brutto za pobraniem.

Zachęcamy przed zakupem do zapoznania się ze spisem treści. Wystarczy kliknąć w poniższą ikonę:

Wraz z zakupem podręcznika udostępniamy w zależności od Państwa wyboru programy do bezpłatnych testów:

 • Projektowanie płaskie – ViaCAD 2D
 • Modelowanie 2D i 3D – ViaCAD 3D
 • Program 2d i 3D z renderowaniem – ViaCAD Pro
 • Programy CAD SharkCAD i SharkCAD Pro

Przy zamówieniu podręcznika prosimy o wybór wersji testowej. Jeśli nie wiedzą Państwo, która wersja programu byłaby optymalna, to prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail. Podręcznik do nauki CADa na pewno ułatwi rozpoczęcie pracy z programem.