Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

Podręcznik CAD

Przygotowaliśmy dla Państwa podręcznik do nauki programu CAD ViaCAD i SharkCAD. Jest opracowany w języku polskim, a materiał szkoleniowy został podzielony na trzy części:

Podręcznik do nauki projektowania, modelowania płaskiego i przestrzennego w programie CAD.
Podręcznik CAD do nauki projektowania 2D i modelowania 3D
  1. Pierwsza część zawiera informacje związane z opisem dostępnych modułów, wymaganiami sprzętowymi oraz uzyskaniem wersji testowej programu
  2. Druga część zawiera opis środowiska pracy.
  3. Trzecia część składa się z zestawu ćwiczeń. Ponieważ poszczególne ćwiczenia zostały napisane tak, aby każde odkrywało nową funkcjonalność zaleca się wykonać je we wskazanej kolejności.

W celu zamówienia podręcznika prosimy skorzystać z zapytania z naszej strony internetowej lub napisać wiadomość e-mail zawierającą treść niezbędną do wystawienia faktury zakupowej dla osoby prywatnej lub firmy:

  • Imię i nazwisko
  • Dane adresowe
  • Nazwa firmy (dotyczy firm)
  • Nip (dotyczy firm)

Koszt książki do nauki programu CAD, to jedyne 60 zł Brutto plus koszt wysyłki paczki priorytetowej 15 zł Brutto przy przedpłacie lub 20 zł Brutto za pobraniem.

Zachęcamy przed zakupem do zapoznania się ze spisem treści. Wystarczy kliknąć w poniższą ikonę:

Wraz z zakupem podręcznika udostępniamy w zależności od Państwa wyboru programy do bezpłatnych testów:

Przy zamówieniu podręcznika prosimy o wybór wersji testowej. Jeśli nie wiedzą Państwo, która wersja programu byłaby optymalna, to prosimy o kontakt telefoniczny.