Falina Twój Partner w Programach CAD i CAM
email: info@falina.pl
tel +48 22 296 78 98

Shark

Oprogramowanie CAD Shark jest zaprojektowane jako najwyższej jakości produkt CAD, dla najbardziej wymagających użytkowników. Dla wszystkich, którzy kontynuują przygodę od serii ViaCAD jak i dla nowych osób, które chcą projektować to co tylko mogą wymyślić.


Jeśli jesteś profesjonalistą, który wymaga wysokiej jakości wyników, Shark oferuje bezkompromisowy zestaw zaawansowanych narzędzi projektowych 2D i 3D. Niezależnie od tego, czy szukasz rysowania 2D, modelowania 3D, drukowania 3D czy realistycznego renderowania. Wszystko to możesz otrzymać inwestując w licencje wieczystą.

Shark CAD PL od Falina

Shark CAD

jest pierwszym modułem z rodziny programów Shark i zawiera wszystkie funkcje służące do modelowania z serii ViaCAD. Zapewnia w pełni funkcjonalne modelowanie 2D i 3D, a polecenia szkicownika umożliwiające rysowanie dowolnych kształtów.

Czytaj więcej…

SharkCAD Pro PL od Falina

Shark CAD Pro

zawiera wszystkie funkcje serii ViaCAD oraz SharkCAD jak swobodne modelowanie krawędziowe, bryłowe, czy powierzchniowe. Sposób pracy oraz interfejs programu jest identyczny dlatego nie traci się czasu na naukę programu..

Czytaj więcej…

Firma Falina Systemy CAD CAM opracowała i umożliwia zakup Podręcznika Użytkownika dla osób rozpoczynających pracę z programami ViaCAD i SharkCAD. Materiał informacyjno-szkoleniowy został podzielony na trzy podstawowe części:

 • Pierwsza część zawiera informacje związane z opisem dostępnych modułów, wymaganiami sprzętowymi oraz uzyskaniem wersji testowej programu.
 • Druga część zawiera opis środowiska pracy.
 • Trzecia część składa się z zestawu ćwiczeń. Ponieważ poszczególne ćwiczenia zostały napisane tak, aby każde odkrywało nową funkcjonalność zaleca się wykonać je we wskazanej kolejności.
 • Podręcznik PL od firmy Falina

  Dodatkowe informacje można również odnaleźć na stronie:
  www.sharkcad.pl

  Zapraszamy do bezpłatnych testów programu Shark CAD i Shark CAD Pro. Wszystkim osobom zapoznającym się naszymi programami CAD udzielamy wsparcia technicznego, a dodatkowo umożliwiamy zakup podręcznika drukowanego, aby jeszcze łatwej i szybciej rozpocząć pracę z programem. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem bezpłatnej wersji demo programu, to prosimy o uzupełnienie formularza lub kontakt telefoniczny lub napisać wiadomość e-mail.

  Pamiętaj seria SharkCAD, to programy do zastosowań profesjonalnych z licencją wieczystą, bez miesięcznych opłat. Interfejs jest w języku polskim lub angielskim. Zaufaj nam, poświęć swój czas i przekonaj się jak dużo rzeczy możesz opracować w tak zaawansowanym programie CAD.