Usługi inżynierskie, które świadczymy są z zakresu szkoleń CAD i CAM jak również prototypownia, druku 3D, generowania g-kodu na maszynę bądź tworzenia dokumentacji elektronicznej w środowiskach inżynierskich.

Szkolenia CAD

Wiele aspektów z dziedziny CAD można nauczyć się samemu poprzez udostępniane przez nas materiały dydaktyczne. Wiążę się to jednak z poświęceniem większej ilości swojego cennego czasu. Z tego powodu prowadzimy szkolenia z zakresu projektowania CAD np. ViaCAD Pro dla osób początkujących i zaawansowanych

Szkolenia CAM

Podobnie jak w przypadku szkoleń z projektowania tak i programowanie maszyn numerycznych przy pomocy systemu np. SmartCAM wiąże się przeznaczeniem wielu godzin na naukę. Jesteśmy świadomi, że szkolenie z systemu CAM, to nie tylko nauka interfejsu, ale dobór właściwych strategii obróbkowych do zadanego kształtu.

Programowanie maszyn CNC

Rozpoczęcie pracy z maszynami CNC nie jest od początku takie proste. Udostępniamy dla Państwa systemy CAM, np. SmartCAM. Jednak wiemy, że czasem posiadają Państwo pojedyncze pracę i wolą zainwestować w gotowy g-kod. Z tego powodu udostępniamy usługę utworzenia dla Państwa kodu sterującego maszyną według przesłanego projektu.

Dokumentacja elektroniczna, usługi

Pełnimy usługi przygotowania dla Państwa elektronicznej dokumentacji technicznej. Na podstawie dokumentacji papierowej, pdf możemy opracować modele płaskie jaki i przestrzenne. Wystarczy z nami się skontaktować i opisać potrzeby.

Druk 3D – prototypowanie, usługi

W tym aspekcie jesteśmy przygotowani do wykonania dla Państwa usług druku 3D. Jesteśmy tutaj elastyczni i możemy wycenić pracę zakładającą sam wydruk modelu 3D lub zaprojektowanie i wyprodukowanie gotowego kształtu.

Druk 3D jest dziedziną cały czas dynamicznie się rozwijającą i wymagającą znajomości wielu technik. Należy rozpocząć przygodę od nauki projektowania płaskiego i przestrzennego. Następnie należy przygotować model do druku 3D. Ostatnią zaś fazą jest dobranie właściwych materiałów oraz drukarek 3D dzięki, którym można wyprodukować oczekiwany element bądź zespoły elementów.

Są Państwo zainteresowani?

Osoby prywatne lub firmy zainteresowane naszymi usługami mogą się z nami skontaktować poprzez:

  • Formularz kontaktowy
  • Wiadomość e-mail
  • Kontakt telefoniczny